Život je vo všeobecnosti dosť nepredvídateľný. Aj keď sa snažíme všetko okolo seba mať pod kontrolou, tu a tam sa nám stane, že nás čosi prekvapí (milo a občas aj nemilo). Nech je to už čokoľvek, nepríjemné prekvapenia bývajú tie, kedy zistíme, že nám na čosi chýbajú peniaze. Môže sa stať, že ochorieme, dlhšie nie sme v práci a už sa to odrazí na výplate. Môže sa tiež stať, že sme zabudli na narodeniny niekoho z rodiny a tak nemáme potrebnú hotovosť pripravenú. Práve pre takéto situácie máme možnosť požičať si peniaze cez internet. Viete ako na to? Ak nie, určite čítajte ďalej. Nikdy totiž neviete, kedy využijete túto formu pôžičky.

V prvom rade sa pozrime na to, aké výhody nám pôžičky cez internet prinášajú:

Pôžičky cez internet vybavíte rýchlo a jednoducho, v podstate vám bude stačiť len občiansky preukaz.

Vy si tiež vyberiete sumu, ktorú si chcete požičať, to isté sa týka aj termínu splácania.

Úžasné na pôžičkách cez internet je to, že peniaze môžete dostať na váš účet už do 30 minút. Je tu tiež možnosť, že peniaze nedostanete na účet, ale prostredníctvom poukážky, ktorá vám bude preplatená na pošte.

Čo sa týka kritérií, cez ktoré musíte prejsť, sú veľmi výhodné, pretože pôžičku dostane aj nezamestnaný človek, žena materskej, starý človek v dôchodkovom veku, ale aj ten, ktorý je zapísaný v registri dlžníkov. Pôžička je vhodná pred výplatou.

Najlepšie na tom je to, že pôžičku si ľahko a rýchlo vybavíte cez internet, takže je to aj pohodlné.

Nedokladujete príjem, nepotrebujete ručiteľa, takže sa jedná o pôžičku, ktorá je prvou pomocou napríklad pre študentov.

Aký je postup získania pôžičky cez internet?

Postup sa dá označiť za dosť jednoduchý:

Vyberiete si spoločnosť, od ktorej si chcete na internete požičať.

Navštívite stránku poskytovateľa tejto pôžičky a vyhľadáte si žiadosť o pôžičku. Formulár je krátky a jednoduchý, takže jeho vypĺňanie zvládne každý.

Vyplníte údaje ako je vaše meno, adresa, číslo účtu, e-mail. Taktiež na vyplnenie budete potrebovať číslo občianskeho preukazu a vaše rodné číslo. Poskytovateľ si totiž potrebuje overiť, že ste už dosiahli 19 rokov a že ste štátnym príslušníkom Slovenskej republiky.

Jedným z krokov by malo byť aj rozhodnutie sa pre sumu pôžičky, pre dátum splatnosti pôžičky.

Formuláre sú nastavené tak, aby ste nič zbytočne nemuseli počítať, takže pri zadaní sumy pôžičky hneď uvidíte, aký úrok vám vyjde

Vyplnenú žiadosť odošlete poskytovateľovi na stránke.

Následne musíte počkať, kým vaša žiadosť bude spracovaná a schválená

Posledným bodom je schválenie, po ktorom už môžete mať peniaze aj do 30 minút na svojom účte. Ak si peniaze neprajete dať na účet, potom si ich do štyroch dní vyzdvihnete v podobe poštovej poukážky.

Mali by ste vedieť, že ak o nejaký sumu na internete žiadate prvýkrát, zvyčajne nemôžete presiahnuť sumu 75 €. Ak túto pôžičku následne splatíte podľa dohodnutých podmienok, ďalšia pôžička od tohto poskytovateľa môže byť vyššia – a to až okolo 10000 eur, pričom zvyčajná splatnosť sa pohybuje okolo 30 dní.

Pôžička cez internet je vhodná pre tých, ktorí si potrebujú na nejaký čas finančne pomôcť, či pre tých, ktorí potrebujú preklenúť obdobie medzi zamestnaniami. Je to pohodlná a rýchla forma získania menšej či väčšej pôžičky bez prílišných papierovačiek a zdĺhavých čakaní. Na výber máte viacero pôžičiek napr. SLSP.

Ako získať pôžičku cez internet?